Fikirdenk sayesinde Baby Ganics’i tanıdık…

toplu foto

Fikirdenk.com’un etkinliğiyle, geçtiğimiz Cuma günü Baby Ganics markasını tanıdık. Baby Ganics Amerika’lı bir ürün. Safe & Non Toxic ibareli ürünleriyle gönülleri fethetti… Foto’daki güzel annelerle sohbet imkanı ve ikramlar ise paha biçilmezdi.

Baby Ganics markasına Türkiye’de Gabadu.com vesilesiyle ulaşmak mümkün..

www.gabadu.com sitesinde organik mamalar, organik boyalar, doğal bebek bakım ürünleri, çelik biberonlar ve plastik olmayan oyuncaklar ile doğal emzikler ve diş kaşıyıcılar,yürüteçlere alternatif askılarla anne babalara  kendi çocukları için kullanmaya değer buldukları ürünlerle hizmet vermeye odaklanıyorlar.

Fikirdenk & Gabadu Marka buluşmasında öne çıkan ürün serileri BabyGanics ; bebekleri ve çocukları kimyasal kirlenmeden korumayı amaçlayan , bu doğrultuda uygun ürünlere insanları yönlendiren ve ABD ‘de Michelle Obana tarafından da desteklenen HealthyChild.Org hareketinde Trusted Partner seçilen bir marka. Ayrıca BabyGanics temizlik ürünleri yine ABD’de MyGym jimnastik ve eğlence merkezlerinde temizlik amaçlı kullanılıyor. Türkiye’deki MyGym şubeleriyle de aynı işbirliğinin devamı için görüşmeler sürüyor.

 

Baby Ganics DeterjanlariBaby Ganics Kozmetik ürünleri

 

Baby Ganics etkinliğe tedarikli gelmiş, bize de numune verdiler. Biz de evimizde numuneleri deneyip, fikirdenk.com’a youmlarımızı yazacağız en kısa sürede.. Bizi izlemeye devam edin….

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s